Instrukcja obsługi dla Obywatela RP

Szanowny Obywatelu III RP,

Udostępniamy program na tym etapie projektu:  System XXL WYBORY, o czym szczegółowo  informujemy w tematach:  Idea  projektuOpis projektu, Stan projektu - na stronie głównej.

Iżby, nie tak oficjalnie, szanowny Czytelniku tej treści:


1. Jeśli to czytasz, masz dostęp do internetu.
2. Prosimy uprzejmie, po zapoznaniu się z tematem Informacje podstawowe, ściągnij SE program do obsługi informatycznej wyborów Prezydenta RP 10.05.2015. i zobacz, co poeta miał na myśli.
3. W postaci programu,  który udostępniamy (bez jakichkolwiek zobowiązań każdemu), celowo odblokowaliśmy funkcje kontroli, co wyjaśnia temat: Instrukcja obsługi dla organizacji,  ale też odblokowaliśmy to, że każdy, kto zainstaluje program  będzie mógł  (wpisując niby dane 1 okręgu) stać się „Szefem”  od obliczania wyników wyborów,  „kierownikiem”  Okręgowej Komisji Wyborczej i przewodniczącym dowolnej ilości Komisji Obwodowych.
Czyli każdy, Szanowny Czytelniku, może się zabawić i zobaczyć na własne oczy, na czym polegają wybory zgodnie z Kodeksem Wyborczym i projektowany System XXL WYBORY. 
4. Przed, albo - po instalacji programu, zalecamy spojrzeć na Schemat Idei Programu XXL WYBORY dla wyborów prezydenckich oraz korzystać podczas zabawy z pomocy kontekstowej – helpu programu.
5. Na testy projektu poświęciliśmy setki godzin pracy, choć zdajemy sobie sprawę, że to zawsze może się okazać za mało. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby komuś się chciało pobawić programem, a - odkrywszy jakiś błąd - zawiadomił nas o nim na jeden z adresów
xxlwybory@xxlwybory.pl  lub dodek@xxlwybory.pl


Z góry DZIĘKUJEMY.

Powrót do Strony Głównej